Sık Sorulan Sorular

Promosyon etkili ve kalıcı bir tanıtım aracıdır. Firmanızın, markanızın, ürününüzün logosunu veya adını taşıyan promosyon ürünlerini müşterilerinize hediye etmeniz, marka değerinizi yükseltir, hedef kitlenize hızlı ulaşmanızı sağlar.

Promosyon ürünleri; Kalemler, USB Flash Bellekler, Powerbanklar, Termoslar, Anahtarlıklar, Saatler, Hediyelik Setler, Şapkalar, T-Shirtler, Çakmaklar, Masa üstü setler, Kalemlikler, Defterler, Ajandalar, Duvar Saatleri, Çantalar olarak kısaca sayılabilecek çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon ürünlerini belirlerken, hedef müşteri kitlenizi ve beklediğiniz geri dönüşü göz önünde bulundurmalısınız. Bunun dışında promosyon yaptıracağınız döneme göre, (örneğin yılbaşı promosyonu, fuar promosyonu, ürün lansmanı – bayi toplantılarıiçin promosyon gibi) promosyon ürünü tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Ürünleri sepetenizi ekledikten sonra, eğer logonuz yoksa baskı yapılacak ismi eklemeniz yeterlidir. Eğer logonuz mevcut ise logonuzu [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Siparişiniz, size gönderilen baskı görseline onay vermenizin ardından baskı atölyelerimize alınır. Yoğunluğumuza bağlı olarak 3-7 gün içinde hazırlanır, ve size haber verilir. Siparişinizi ofisimizden teslim alabileceğiniz gibi, isterseniz kargo ile gönderim yapabiliriz.

Ödemeyi banka havalesi veya online güvenli kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Eğer isterseniz kredi kartına taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizde ve yaptığımız baskıda sizler için en kalitelisini tercih ediyoruz. Yine de elde olmayan sebeplerle firmamızdan kaynaklanan, teslim sırasında veya takip eden makul sürede ürünlerde ve baskıda oluşan problemleri en uygun şekilde telafi ediyor ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Onay verdiğiniz baskı görseline göre yapılmış olan ürünlerden ve sipariş aşamasında, e-mail veya sözlü olarak, ürüne ve baskıya dair önceden bildirdiğimiz hususlardan firmamız sorumlu değildir. Yine de sizlere makul çözümler üretmek adına elimizden geleni yapıyoruz.